back

Чернігів. На Чернігівщині продовжують розширювати мережу FM-мовлення

14-01-2014 | 13:56

У Чернігівській області активно продовжують розбудову телерадіоінформаційного простору, розширюючи мережу FM-мовлення. Так, приємною подією нового року для слухачів семи районів Чернігівщини став вихід в ефір передач обласного радіо в FM- діапазоні на частоті 101,2 Мгц., в смт Холми. Це своєрідний «прорив», так би мовити, перша ластівка в радіоефірі Чернігівської обласної державної телерадіокомпанії «Сівер-центр». До цього обласне радіо здійснювало мовлення в FM- діапазоні тільки в м. Новгороді–Сіверському, обсягом 2 години 10 хвилин на добу. Тож особливо гостро стояла проблема надання населенню місцевої інформації в північній частині області, де проводове мовлення практично зникло два роки тому.

Відтепер, слухачі Корюківського, Коропського, Сосницького, Семенівського, Новгород-Сіверського та Щорського районів знову з цікавістю дізнаються про події регіону, роботу органів влади, ситуацію в економічному і громадсько-політичному житті.

Слід зазначити, що редакція «Чернігівської хвилі», обласного радіо, тепер мовить 24 години на добу. Щогодини подає в ефір свіжі новини, пізнавальні, науково-просвітницькі, розважальні передачі. В ефірі є місце і дитячим та молодіжним програмам. У музичній палітрі пріоритет надається українським пісням та виконавцям.

ОДТРК і надалі дбає про розширення мовлення в FM діапазоні. Так, нещодавно, направлено лист до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення з проханням прорахувати частоти для FM мовлення у містах : Чернігів, Бахмач, Прилуки. У майбутньому обласна телерадіокомпанія планує мовити в FM діапазоні на усій території області.


Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації