back

За працевлаштування переселенців роботодавці області торік отримали понад два мільйони гривень

24-01-2023 | 15:50

Минулого року 75 роботодавців Чернігівщини отримали компенсацію за працевлаштування 183 внутрішньо переміщених осіб. При цьому сума виплачених коштів склала 2,25 мільйона гривень.

Наразі компенсація витрат на оплату праці внутрішньо переміщених осіб надається у розмірі 6,7 тис. грн за кожну працевлаштовану особу тривалістю не більше двох місяців з дня працевлаштування.

Для отримання компенсації роботодавцям необхідно подати заяву до структурного підрозділу обласної служби зайнятості, розташованого за їхнім місцеперебуванням. Це можна зробити особисто під час відвідування або надіслати заяву на адресу електронної пошти. Реалізація послуги також можлива через Єдиний державний вебпортал електронних послуг «Дія».

До заяви обов’язково  додається пакет документів:

  • копія наказу про працевлаштування особи;
  • відомості про працівників, які є застрахованими особами (ПІП, реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта);
  • копія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

З питань отримання компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування ВПО можна звертатися за телефоном (0462) 77-90-25 або в Telegram-каналі.

За повідомленням Чернігівського обласного центру зайнятості