back

3D-дизайнером допоможе стати служба зайнятості

05-12-2022 | 10:13

За сприяння служби зайнятості, можна безкоштовно і в короткий термін здобути професію 3D-дизайнера.

Наразі такою можливістю скористалася безробітна жінка з Чернігова. З 23 листопада за направленням Чернігівського міського центру зайнятості вона підвищує кваліфікацію за навчальною програмою «Створення тривимірної графіки у програмі Autodesk 3ds Max». Навчається дистанційно у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, де протягом трьох місяців опанує дизайнерські навички та навчиться працювати із сучасними програмами. Здобуті знання буде використовувати безпосередньо на робочому місці, яке гарантує ТОВ «Феодал проект».

Консультацію щодо професійного навчання можна отримати в будь-якому центрі зайнятості, зручному для відвідування, а також в обласному за телефоном (0462) 77-90-31 або в Telegram-каналі.

Тривимірна, або 3D-графіка — це розділ комп'ютерної графіки для зображення об'ємних об'єктів, максимально наближених до реальних. Саме цей вид графіки широко використовується в інженерному проєктуванні, комп’ютерному моделюванні, анімації, мультиплікації, індустрії розваг тощо.

За повідомленням Чернігівського обласного центру зайнятості